Geliştirme

Geliştirme

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME HİZMETLERİMİZ

Yatırımcı, arsa sahibi ve kullanıcıların (kiracıların) bir araya gelip, anlaşarak doğru projeler gerçekleştirebilmesi için deneyimli ve güvenilir geliştiricilerin devrede olması şarttır. TNL, bu anlayış doğrultusunda Geliştirici olarak bu üç merkeze de eşit mesafede duran tarafsız yaklaşımıyla, arsa sahibi & yatırımcı & kullanıcıyı bir araya getirerek, her birinin çeşitli istekleri arasında ortak noktaya ulaşmalarını sağlamaktadır.

gelistiriciresim

Tüm ilişkilerin koordinasyonu ve etkin yönetiminden sorumlu olarak TNL, aktörlerin faaliyet çatışmasını veya birbirlerinin sorumluluk sahalarına girmelerini engellemek görevini üstlenir. Burada TNL aslında ‘‘GELİŞTİRİCİ’’ olarak arsanın seçilmesinden başlayıp, arsa üzerinde gerçekleşmesi muhtemel en iyi yatırımın başarıyla sonuçlanmasını kapsayan tüm süreçlerde en önemli rolü oynamaktadır.
Görüleceği gibi ‘‘GELİŞTİRİCİ’’nin etrafındaki kollardan birinde meydana gelebilecek kopma, tüm projeyi riske atabilir. Bununla birlikte ‘‘GELİŞTİRİCİ’’nin varlığı projeye hayat vermektedir.

 

Biz TNL olarak, bugüne kadar daha çok müteahhitlerin üzerine kalmış olan ‘Gayrimenkul Geliştirme’  yükünün sorumluluğuna talip olan bir kuruluşuz.

 ‘Geliştirici’ olarak çalışmalarımızdaki başlıca hedeflerimiz;

  • Arsanın en verimli kullanım analizi çalışmasını yaparak, herkesin en yüksek getiriyi elde edeceği projeyi üretmek ve bunun akabinde, arsa sahibinin en iyi arsa fiyatına ulaşmasını sağlamak.

  • Yatırımcı adına tüm araştırmaları yaparak, en uygun arsayı (tapulu, ruhsatlı, temiz arsa) yatırımcıya sunarak gereksiz zaman ve para kaybını önlemek.

  • Kullanıcılara (kiracılara) en doğru, kesin ve gerçekçi bilgileri sağlayarak, yapılacak proje ile ilgili isteklerinin en başta belirtilen şekilde ve zamanda gerçekleştirileceğinden duyacakları kuşkuları ve endişeleri minimize etmek.