Satılık Gayrimenkul

Satılık Gayrimenkul

TNL Gayrimenkul Satılık Arsalar Arıyor

TNL Gayrimenkul olarak temsilciliğini yaptığımız bir akaryakıt şirketi için aşağıda adı geçen şehirlerde akaryakıt geliştirmeye uygun satılık arsalar aramaktayız.

Aranan özellikler:

A lejantlı Akaryakıt İstasyonu imarına sahip,

  • Şehir merkezinde, yeni gelişen uydu kentlerin merkezinde veya ana ulaşım yolları ve otobana yakın bir lokasyonda olmalıdır.

Bu özelliklere sahip olan bir arsanız varsa ya da böyle bir mülkün temsilciliğini yapıyorsanız aşağıdaki belirtilen bilgileri ve belgelerin bir kopyasını şirketimizle paylaşmanızdan memnunluk duyacağız:

  • Arsanın büyüklüğü ve boyutları
  • İmar Durumu
  • Aplikasyon planı
  • TAKS, KAKS ve yükseklik
  • Kiralama ile ilgili ticari şartlar

Kiralık Arsa aradığımız şehirler: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Hatay, Manisa ve Kayseri

Mülkünüzü bildirmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Arsanızı TNL ile paylaşmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Bilgileriniz şirketimiz güvencesinde olup kesinlikle gizli tutulacaktır. Sunmak istediğiniz belge, resim ve benzeri dokümanları info@tnl.com.tr adresine ayrıca e-mail olarak gönderebilirsiniz.

[contact-form][contact-field label=’Adınız’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-posta Adresiniz’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Tel no’ type=’url’/][contact-field label=’Arsa Bilgileriniz’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]