TNL kurulduğu 2005 yılından bu yana ana işi olan büyük ölçekli Ofis Binalarının arazi halinden son kullanıcının yerleşmesine kadarki tüm süreçleri (yatırım kararı, proje geliştirme, konsept ve mimarı tasarım danışmanlığı, satış ve kiralama) başarıyla yönetmiş, geliştirmeci ve broker servis sağlayıcısı kimliğinde, hatırı sayılır bir çok projeyi önemli katma değerler sağlayarak tamamlamış ve ekonomiye katmıştır.

Ofis, endüstriyel & lojistik, tarım, proje pazarlama ve proje yönetimi başlıkları altında faaliyet alanlarımızdır. Ofiste mal sahibi temsilciliği, müşteri temsilciliği, proje pazarlaması, geliştirme danışmanlığı ve yeniden yapılandırma konularında hizmet verirken endüstriyel&lojistik-tarımda yer seçimi, mal sahibi temsilciliği, sale&leaseback ve build to suit konularında çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


Geliştirme danışmanlığında önemli fark yarattığımıza inanıyoruz. Biz ‘müşteri ne ister’i çok iyi bildiğimizden, daha işin fikir aşamasında dahil olduğumuz işlerde, projenin gerek fonksiyonunun ne olacağı konusunda gerekse de mimari ve teknik tasarımında önemli katma değer yaratacak fikirler sunuyor ve böylece ortaya çıkacak eserin değerini maksimize ediyoruz.